Please enter a searchword.
Junior, Youth and Girls

 

THIS LIST IS A GUIDE ONLY:       UPDATED 10:00AM SATURDAY 

Please be reminded that these are subject to change and if an official Football West referee

is not in attendance, the home club is responsible for providing a referee.

SUNDAY 26 JUNE 

THE GAMES LISTED BELOW HAVE NOT BEEN ASSIGNED A REFEREE

Age Group

Time

Home Team

Away Team

U14 - North Div 2

9:00 AM

Balcatta Fc

Wembley Downs Sc

U16 - Div 2

10:30 AM

Balga Sc

Warnbro Strikers Sc

U13 - Girls Div 1

9:00 AM

Beckenham Angels Sc

Hamersley Rovers Jfc

U18 - Div 1

10:00 AM

Belmont Villa Sc

Wembley Downs Sc

U15 - South Div 2

9:00 AM

Canning City Sc

Port Kennedy Sc

U12 - Div 2

9:00 AM

Canning City Sc

Warnbro Strikers Sc

U16 - Div 5

10:00 AM

Caversham Wolves Jsc

South Perth United Sc

U18 - Div 3

11:45 AM

Centenary Fc

Canning City Sc

U16 - Div 5

9:00 AM

Cockburn City Sc

Joondalup City Fc

U15 - Girls Div 2

10:00 AM

Curtin University Fc

Sorrento Fc

U16 - Div 3

9:30 AM

Dianella Sc

Kelmscott Roos Sc

U12 - North Div 1

8:30 AM

Dianella Sc

Whitford City Sc

U12 - North Div 4

9:00 AM

Dianella White Eagles Sc

Yanchep United Fc

U17 - Girls Div 1

11:15 AM

East Fremantle Sc Red

Melville City Fc

U18 - Div 3

10:45 AM

East Fremantle Sc

Joondalup City Fc

U13 - Girls Div 2

10:15 AM

Ellenbrook United Fc

Carramar Fc

U15 - Girls Div 1

11:30 AM

Ellenbrook United Fc

East Fremantle Sc

U13 - North Div 2

9:00 AM

Ellenbrook United Fc

Noranda City Fc

U12 - Div 3

9:00 AM

Forrestfield United Sc

Joondalup City Fc

U14 - South Div 3

11:20 AM

Forrestfield United Sc

Melville City Fc B

U14 - Div 2

11:45 AM

Fremantle City Fc

Forrestfield United Sc

U14 - Div 3

9:00 AM

Hamersley Rovers Jfc

Bassendean Caledonian

U16 - Div 6

11:00 AM

Kalamunda United Fc

Melville City Fc

U13 - Div 3

10:00 AM

Kalamunda United Fc

Dianella Sc

U14 - Girls Div 1

9:00 AM

Kelmscott Roos Sc

Joondalup City Fc

U14 - Div 2

9:00 AM

Kelmscott Roos Sc

Rockingham City Fc

U17 - Girls Div 2

10:45 AM

Kelmscott Roos Sc

North Beach Sc

U13 - Girls Div 2

10:20 AM

Lynwood United Fc

Whitford City Sc

U15 - Div 3

9:00 AM

Melville City Fc

Kalamunda United Fc

U12 - South Div 2

8:00 AM

Melville City Fc A

Melville City Fc B

U12 - North Div 4

9:00 AM

Morley-Windmills Sc

Dianella Sc

U13 - Girls Div 2

9:00 AM

North Beach Sc

Wembley Downs Sc

U14 - North Div 1

9:10 AM

North Beach Sc

Joondalup United Fc

U13 - North Div 3

9:00 AM

North Beach Sc

Butler Fc

U12 - South Div 3

9:00 AM

Perth Hills United Fc

Lynwood United Fc

U13 - South Div 2

9:00 AM

Perth Hills United Fc

Belmont Jsc

U12 - South Div 2

9:00 AM

Perth Hills United Fc

East Fremantle Sc Green

U14 - South Div 1

10:30 AM

Queens Park Sc

Canning City Sc

U13 - South Div 1

11:00 AM

Port Kennedy Sc

Rockingham City Fc

U13 - Div 1

12:00 PM

Subiaco Afc

Warnbro Strikers Sc

U12 - North Div 2

9:00 AM

Uwa Nedlands Fc

Carramar Fc

U13 - North Div 4

11:00 AM

Whitford City Sc

Quinns Fc

U16 - Div 6

10:00 AM

Yanchep United Fc

Warnbro Strikers Sc

 

 

 

 

 

 

 

Department of Sport and Recreation
Smarter than Smoking
Healthway
Bankwest
Nike
All Flags Signs & Banners
MySolar
nib Stadium
QBE Insurance
McInerney Ford
Select
Cool Ridge
Westfield
7 News
The West Online
Copyright   © 2009- 2016  Football West Limited.